niedziela, 9 kwietnia 2017

Drinki najlepsze na imprezę

Dobra impreza to zasługa nie tylko gości, dobrej muzyki, przekąsek, ale również dobrych drinków!
Oczywiście faktem jest, że najlepsze drinki przygotuje nam doświadczony, zawodowy barman. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie aby od czasu do czasu samemu pobawić się w barmana i własnoręcznie przygotować bajeczne, kolorowe drinki. 

Kolorowe, smakowite z pewnością zachwycą wszystkich gości i staną się hitem imprezy. Każdy znajomy doceni starania i na pewno przyjdzie po kolejnego drinka. Wcale nie muszą być one trudne do wykonania i pracochłonne. Przepisów na drinki na imprezę są setki. Wybór zależy wyłącznie od nas, od naszej inwencji, oraz od dostępnych składników.
Drinki mogą być przeróżne. Z reguły wszystkie, które są na bazie alkoholu przyjemnie rozgrzewają, a szczególnie te z dodatkiem rozgrzewających przypraw typu pieprz, cynamon, kardamon.
Każda domówka jak również impreza w lokalu dużo zyska jeśli zaserwujesz pyszne drinki.
Impreza nie musi być nudna. Kolorowe drinki wbrew pozorom lubią nie tylko kobiety, ale również i mężczyźni. Aby je przygotować nie wymagane są specjalne umiejętności. Wystarczą odpowiednie składniki, przepis oraz chęci.
Warto postawić na kilka rodzajów drinków. Niech będą słodkie, wytrawne, owocowe, kwaśne oraz bardzo mocne. Każdy przecież ma swoje upodobania i lubi różne alkohole. Nie wszyscy gustują we wściekłych psach czy cosmopolitan.
Najbardziej chyba popularne są drinki z wódką. Nadaje się ona zarówno na shoty jak i long drinki.
Popularny na imprezach jest Kamikaze. Jego składnikami są wódka, likier Blue Curacao oraz sok z cytryny. Składniki wymieszać w shakerze, a następnie rozlać do kieliszków.
Inną prostą propozycja jest z pewnością Screwdriver czyli Śrubokręt. Potrzeba do niego jedynie wódki oraz soku pomarańczowego. Wymieszaną całość uzupełnia się lodem.
A może goście skuszą się na Sunrise czyli wódkę, syrop Grenadina, oraz sok pomarańczowy, no i lód oczywiście.
Nie każdy drink musi być bardzo kaloryczny. Są równie wersje light. Do takich należy na przykład ten szprycer: wytrawne białe wino, woda sodowa, sok z limonki, listki bazylii oraz plasterki limonki bądź cytryny do dekoracji. Całość podaje się w wysokiej szklance, z dodatkiem kostek lodu. Drink jest lekki, wytrawny w smaku, lekko kwaskowaty i z pewnością mnie kaloryczny od tych w których dodawane są smakowe słodkie syropy.
Ale wódka nie jest jedynym składnikiem alkoholowym do drinków. Niezwykle dobrze w tej roli odnajduje się gin, a zwłaszcza Gin Lubuski. Powstaje on w Polsce z najlepszej jakości ziół i owoców jałowca. Drinki z ginem uświetniają nawet najlepsze imprezy. Więcej informacji na temat ginu można znaleźć na stronie http://www.lubuskibrand.pl.
Gin można łączyć z różnymi składnikami. Przykładowym popularnym drinkiem z użyciem ginu jest Blue Lagoon. A dodatkowymi składnikami są syrop Blue Curacao, lemoniada – do uzupełnienia oraz kostki lodu. Wystarczy do szklanki z lodem wlać gin oraz syrop, a następnie uzupełnić lemoniadą i zamieszać.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz